UWAGA WAŻNE!!! INFORMACJA W SPRAWIE OBOZU MDP

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje dla rodziców i uczestników „GMINNEGO OBOZU SZKOLENIOWEGO MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH 2019”.

W nawiązaniu do informacji przekazanych podczas spotkania organizatorów z rodzicami, opiekunami i uczestnikami obozu, które odbyło się 14 czerwca br.  przypominamy:

1. 8 lipca (poniedziałek), godzina 8:00 – zbiórka uczestników na placu obok Domu Strażaka w Tuchowie.
  2. 8 lipca (poniedziałek), godzina 8:30 – wyjazd na obóz.
  3. 8 lipca (poniedziałek) – po przyjeździe do ośrodka nastąpi podział na grupy obozowe oraz zakwaterowanie uczestników w pokojach.
  4. Planowane godziny posiłków:
    • 8:00 – śniadanie;
    • 14:00 – obiad;
    • 18:15 – kolacja;
    • dodatkowo (w zależności od rozkładu dnia i planowanych zajęć) uczestnicy będą otrzymywali drugie śniadanie lub podwieczorek).
  5. Planowane wycieczki:
    • 10.07 (I grupa), 11.07 (II grupa) – Pieniny.
    • 12.07 – Stare Wierchy.
    • 15.07 (I grupa), 16.07 (II grupa) – Inwałd (Park Miniatur).
  6. 14 lipca (niedziela), godzina 10:00 – msza św. w miejscowym kościele.
  7. 14 lipca (niedziela) – dzień przeznaczony na odwiedziny przez rodziny uczestników.
  8. 17 lipca (środa), godzina 17:00 – planowany powrót do Tuchowa.
  9. Na terenie miejscowości znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy.
  10. Prosimy o zabranie przez uczestników:
    • obuwia do zajęć na sali gimnastycznej;
    • obuwia na wycieczki piesze;
    • obuwia na zmianę (do chodzenia w budynku ośrodka);
    • odzież sportową (do zajęć rekreacyjno – sportowych), tj. dres, spodenki, koszulki itp.
    • strój do zajęć na basenie;
    • lekarstwa, które dziecko przyjmuje regularnie lub powinno przyjmować w nagłych sytuacjach.
  11. W przypadku konieczności odebrania dziecka w czasie trwania obozu (sytuacje losowe, planowane wyjazdy itp.), odebrać dziecko może rodzic lub opiekun prawny, podpisując wcześniej stosowne oświadczenie.
  12. Na terenie miejscowości występują trudności z zasięgiem telefonii komórkowej, uczestnicy po przyjeździe na miejsce otrzymają informacje o dostępnych numerach telefonów, które przekażą rodzicom i opiekunom prawnym.
  13. W razie pytań i wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Komendantem Obozu.